Dovolená v Zanzibaru
Vlajka Zanzibaru

Uroa Bay Beach Resort s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v Zanzibaru v lokalitě Uroa - Uroa Bay Beach Resort. Last Minute a All Inclusive pobyty v zanzibarské lokalitě Uroa 2021.

vZanzibaru.cz    >    
Uroa    >    

Uroa Bay Beach Resort

Vyhledávání zájezdů

Uroa Bay Beach Resort podle termínu

Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až čtvrtek 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 58990,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 53390,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 56190,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 29. leden až čtvrtek 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 55490,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až sobota 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 74390,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až čtvrtek 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 42690,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až úterý 16. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 58190,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až úterý 16. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 54990,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až čtvrtek 18. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 57690,- Kč.
 
Hotel Uroa Bay Beach Resort
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Uroa Bay Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 5. únor až čtvrtek 18. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 54390,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Uroa podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal