Dovolená v Zanzibaru
Vlajka Zanzibaru

Aktuální nabídka Super Last Minute dovolené v Zanzibaru za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v Zanzibaru levně. Zanzibar 2021 / 2022.

vZanzibaru.cz    >    

Zanzibar Super Last Minute - Zanzibar 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Zanzibar Super Last Minute podle termínu

Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 68090,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Bar
 • Volejbal
 
Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 81690,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Bar
 • Volejbal
 
Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 74890,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Bar
 • Volejbal
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 109590,- Kč.
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až úterý 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 63590,- Kč.
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 87590,- Kč.
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 104790,- Kč.
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 99490,- Kč.
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 94590,- Kč.
 
Hotel Warere Beach
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Warere Beach, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 71190,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 262 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal