Dovolená v Zanzibaru
Vlajka Zanzibaru

Aktuální nabídka dovolené v Zanzibaru v prosinci 2021. Last Minute zájezdy do Zanzibaru za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v prosinci v Zanzibaru. Zanzibar All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Prosinec v Zanzibaru.

vZanzibaru.cz    >    

Dovolená v Zanzibaru - prosinec 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Zanzibaru v prosinci 2021

Zanzibar Bay Resort (4*) - All Inclusive
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zanzibar Bay Resort (4*) - All Inclusive, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až pátek 10. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 308 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 38350,- Kč.
 
Zanzibar Bay Resort (4*) - All Inclusive
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Zanzibar Bay Resort (4*) - All Inclusive, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 1. prosinec až neděle 12. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 308 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 42590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle měsíce odjezdu

Zanzibar All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal