Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Zanzibar - Zanzibar 2021/2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Zanzibaru za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Zanzibaru. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Zanzibar 2021/2022.

Poznávací zájezdy Zanzibar 2021/2022

Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZAN
★★
 
  • 48 990 Kč

Detail

Dovolená Zanzibar v zimě 2022 v lokalitě Nungwi v ?hvězdičkovém ubytování Relax na plážích Zanzibaru + SPICE TOUR + NÁRODNÍ PARK JOZAN, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 9. leden až pondělí 17. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 156 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 48990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Dovolenou Zanzibar 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Zanzibaru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Zanzibaru vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Zanzibaru vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Zanzibaru vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Zanzibaru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Zanzibaru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika poznávací zájezdy, Dominikánská republika poznávací zájezdy, Egypt poznávací zájezdy nebo například dovolenou Francie poznávací zájezdy? Další možností je třeba Chorvatsko poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Zanzibaru může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Zanzibaru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Zanzibaru můžete také podle kvality: např Zanzibar levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Zanzibaru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zanzibar nebo sekci dovolená s dětmi.