Dovolená v Zanzibaru
Vlajka Zanzibaru

Aktuální nabídka Last Minute All Inclusive dovolené v Zanzibaru za nejlepší ceny online. ☀️ Super Last Minute All Inclusive zájezdy do Zanzibaru. All Inclusive pobyty Zanzibar na poslední chvíli výhodně. Zanzibar 2021 / 2022.

vZanzibaru.cz    >    

Last Minute All Inclusive Zanzibar - Zanzibar 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Last Minute All Inclusive Zanzibar podle termínu

Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Double Tree By Hilton Resort Zanzibar, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až úterý 9. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 81690,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Potápěčské centrum
 • Fitness
 • Bar
 • Volejbal
 
Hotel Essque Zalu Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Essque Zalu Zanzibar, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až čtvrtek 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 99490,- Kč.
 
Riu Palace Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Zanzibar, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pondělí 8. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 64165,- Kč.
 
Riu Palace Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Palace Zanzibar, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 51131,- Kč.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gold Zanzibar Beach House & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pondělí 8. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 %, v aktuální ceně 82263,- Kč.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gold Zanzibar Beach House & Spa, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pondělí 8. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 16 %, v aktuální ceně 90120,- Kč.
 
Meliá Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Kiwengwa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Zanzibar, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 12 %, v aktuální ceně 58100,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 
Doubletree By Hilton Resort Zanzibar - Nungwi
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Doubletree By Hilton Resort Zanzibar - Nungwi, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až středa 10. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 72886,- Kč.
 
Gold Zanzibar Beach House & Spa
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gold Zanzibar Beach House & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až pátek 5. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 63799,- Kč.
 
Meliá Zanzibar
Dovolená Zanzibar v zimě 2021 v lokalitě Kiwengwa v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Meliá Zanzibar, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu středa 27. leden až středa 10. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za -0 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 83216,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Tenis
 • Fitness
 • Půjčovna kol
 

Zobrazeno 1-10 z 2561 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Zanzibar podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal