Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Informace o Zanzibaru s možností přidat odkaz - Zanzibar 2021 / 2022

Všeobecné informace o Zanzibaru s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Zanzibaru, informace o zájezdech a bezpečnost. Zanzibar 2021 / 2022.

Zanzibar - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Zanzibaru především do destinací Kiwengwa, Nungwi, Pingwe, Pwani Mchangani a Uroa naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Zanzibaru jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny v Zanzibaru

Zajímají vás jak draho je v Zanzibaru? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené v Zanzibaru.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Zanzibaru můžeme doporučit weby Dovolená Zanzibar a Zanzibar Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci v Zanzibaru naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Léky do Zanzibaru

Co si s sebou na dovolenou do Zanzibaru přibalit za vhodné volně prodejné léky? Nezapomeňte na své léky, léky proti cestovní nevolnosti, přípravky chránící tělo před slunečním zářením a do letadla volně prodejné léky na uklidnění. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření ran, léky na nachlazení a horečku a také na přípravky proti hmyzu. Lékárnička by měla obsahovat malý teploměr.

Počasí v Zanzibaru

Jaké je aktuální počasí na Zanzibaru se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně dovolena-zanzibar.cz

Informace o doméně dovolena-zanzibar.cz a dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu cz domén Jyn. Web jyn.cz obsahuje rozsáhlou databázi zajímavých českých doménových jmen.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Zanzibaru? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Zanzibaru. Pokud máte vlastní internetové stránky o Zanzibaru, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Zanzibar 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Zanzibaru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Zanzibaru vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Zanzibaru vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Zanzibaru vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Zanzibaru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Zanzibaru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko - informace o dovolené, Tunisko - informace o dovolené, Turecko - informace o dovolené nebo například dovolenou USA - informace o dovolené? Další možností je třeba Vietnam - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Zanzibaru může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Zanzibaru letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Zanzibaru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Zanzibaru můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Zanzibaru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zanzibar nebo sekci dovolená s dětmi.