Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Zanzibaru - duben 2022

Dovolená Zanzibar v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Zanzibaru v dubnu 2022. Zájezdy Zanzibar za nejvýhodnější ceny online.

Zanzibar v dubnu 2022

Royal Zanzibar Beach Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 28 562 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v lokalitě Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Royal Zanzibar Beach Resort, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 28562,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru. Recenze ubytovacího zařízení Royal Zanzibar Beach Resort je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Royal Zanzibar Beach Resort
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 28 509 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (29 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v resortu Nungwi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Royal Zanzibar Beach Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do pondělí 11. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Zanzibaru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Zanzibaru. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 28509,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sandies Baobab Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Golf
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Potápěčské centrum
 • Půjčovna kol
 • Surfování
 • TV
 • Tenis
 • Vnější bazén
 • Volejbal
 
 • 30 790 Kč

Detail

4.1/5 Fantastické (24 hodnocení)

Nejnovější recenze: S ubytovaním, stravovu a celkovo so službami sme boli veľmi spokojní. Personál bol veľmi milý a ústretový.

Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v lokalitě Nungwi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sandies Baobab Beach, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 30790,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru. Recenze ubytovacího zařízení Sandies Baobab Beach je 4.1 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 879 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v resortu Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do pondělí 11. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Zanzibaru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Zanzibaru. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 19879,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 20 011 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v lokalitě Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 20011,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru. Recenze ubytovacího zařízení Uroa Bay Beach je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 20 674 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v resortu Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do čtvrtek 14. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Zanzibaru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Zanzibaru. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 20674,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 349 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v lokalitě Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 19349,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru. Recenze ubytovacího zařízení Uroa Bay Beach je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 19 243 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v resortu Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do pondělí 11. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Zanzibaru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Zanzibaru. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 19243,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 18 103 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v lokalitě Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 18103,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru. Recenze ubytovacího zařízení Uroa Bay Beach je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 17 997 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v resortu Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do pondělí 11. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Frankfurt, s odletem za 240 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Zanzibaru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Zanzibaru. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 17997,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

Dovolenou Zanzibar 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Zanzibaru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Zanzibaru vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Zanzibaru vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Zanzibaru vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Zanzibaru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Zanzibaru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Srí Lanka duben, Španělsko duben, Thajsko duben nebo například dovolenou Tunisko duben? Další možností je třeba Turecko duben.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Zanzibaru může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Zanzibaru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Zanzibaru můžete také podle kvality: např Zanzibar levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Zanzibaru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Zanzibar nebo sekci dovolená s dětmi.