Letenky|All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Uroa    >    

Uroa All Inclusive březen 2022

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v letovisku Uroa v březnu 2022. All Inclusive zájezdy Uroa v březnu 2022 za nejvýhodnější ceny. Ultra All Inclusive pobyty v Zanzibaru s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive dovolená Uroa v březnu 2022

Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 51 429 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v lokalitě Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach, v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. březen až neděle 20. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 254 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 51429,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Zanzibaru. Recenze ubytovacího zařízení Uroa Bay Beach je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Uroa Bay Beach
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 35 119 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (73 hodnocení)
Dovolená Zanzibar na jaře 2022 v resortu Uroa v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Uroa Bay Beach od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 12. března do neděle 20. března s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 261 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Zanzibaru. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Zanzibaru. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 35119,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Dovolenou Uroa 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Zanzibaru. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Zanzibaru vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Zanzibaru vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Zanzibaru vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Zanzibaru si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Zanzibaru z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Turecko All Inclusive březen, USA All Inclusive březen, Vietnam All Inclusive březen nebo například dovolenou Zanzibar All Inclusive březen? Další možností je třeba Albánie All Inclusive březen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Zanzibaru může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Zanzibaru si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Zanzibaru můžete také podle kvality: např Uroa levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Zanzibaru pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Uroa nebo sekci dovolená s dětmi.